SoccerStar - Supportforum

Επιστροφή   SoccerStar - Supportforum > Παιχνίδι&Υποστήριξη > Τμήμα Συλλόγων > Κόσμος 1 > Κουβεντούλα

Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: ΠΟΣΟ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ;
ΝΑΙ,ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ 2 28,57%
ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΛΛΑ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ 4 57,14%
ΟΧΙ ΠΛΕΟΝ,ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΧΕΙ "ΠΕΘΑΝΕΙ" 0 0%
ΚΑΘΟΛΟΥ,ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΔΕΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΖΕΤΑΙ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ.ΠΟΙΑ Η ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΟΥ ΤΟΤΕ; 1 14,29%
Ψήφισαν: 7. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 10-06-17, 21:30   #1
ApOcALYpSe
Junior Member

Περιοχή: Βόλος
Post ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ

ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΕΡΓΟΙ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΜΑΣ
ΕΠΙΣΗΣ ΒΑΖΩ ΜΙΑ ΔΗΜΟΣΚΟΠΙΣΗ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ
ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ
Ο χρήστης ApOcALYpSe δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
The Following User Says Thank You to ApOcALYpSe For This Useful Post:
Παλιά 16-06-17, 19:28   #2
ghost
Senior Member

Send a message via Skype™ to ghost
Προεπιλογή

se pio kosmo pezeis? tosa xronia eimai edw mesa. Loipon to community palia htan poly energo. distyxos adiaforei h playagames gia ayto vlepeis edw na einai adio. osoi htan eksipnoi kai katalavan nwris ti pezei efigan. mono sto sf einai energo san game me kallo community. gia ayto vlepeis pexnidia opws to ***na exun perash gt symetexei h eteria tus. edw to game tha bruse na exei alla3ei na veltiwthei k xilia duo alla to exun

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Άργος : 16-06-17 στις 20:02 Αιτία: αφαίρεση στοιχείων
Ο χρήστης ghost δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 18-06-17, 16:26   #3
ApOcALYpSe
Junior Member

Προεπιλογή

Ναι κοίτα , κατάλαβα πως είναι πολλοί ανενεργοί. Λοιπόν , εγώ παίζω στον 1ο κόσμο(s1) και ξεκίνησα τώρα το 2017. Βέβαια είμαι ακόμα μικρή δύναμη σε σχέση που έπρεπε να ήμουν γιατί λόγω της σχολής δεν πολύ-έμπαινα αλλά τώρα είμαι ξανά ενεργός. Βέβαια 30 Ιουνίου τελειώνω τις εξετάσεις στο πανεπιστήμιο. Εσύ σε ποιον κόσμο παίζεις; Ή σταμάτησες;

Όσο για αυτό που λες κοίτα, εγώ πιστεύω πως αν δεν βοηθάνε οι παίχτες πως θα μπορέσει το παιχνίδι να γίνει καλύτερο; Είδα τις ιδέες πολλών και το μόνο που ανέφεραν ήταν στο συμφέρον τους να κερδίσουν αστέρια και μόνο αστέρια. Δεν λένε ιδέες που το παιχνίδι θα μπορούσε να γίνει καλύτερο. Όπως με την προστασία του λογαριασμού! Κανείς, μα ΚΑΝΕΙΣ δεν ανέφερε πως υπάρχει bug πως όταν αλλάζεις email ακόμα και αν την επιβεβαιώσεις δεν χρειάζεται για να αλλάξεις πάλι email την παλιά σου διεύθυνση. Οπότε αν συμβεί κάτι ο άλλος αλλάζει πανεύκολα την διεύθυνση και τον κωδικό. Πάρα πολλοί, ακόμα και φίλοι μου έχουν χάσει τον παίχτη τους έτσι. Πολλοί δεν βοηθάνε.

Εγώ να ξέρεις θα προσπαθώ να αναφέρω προβλήματα και να δημιουργώ δημοσκοπήσεις κλπ εδώ στο φορούμ, και ίσως κάποια μέρα το παιχνίδι να ξαναζωντανέψει ξανά.

'Οσο για τον μάνατζερ μας, εμένα με έχει βοηθήσει αρκετά προσωπικώς και δεν έχω μέχρι τώρα κανένα πρόβλημα. Αρκεί να είσαι ο κανονικός παίχτης του λογαριασμού με τα αληθή στοιχεία σου. Αν διαβάσεις τους ΓΟΣ λένε πολλά όπως να βγάζεις screenshot πρίν να πατήσεις δημιουργία του παίκτη σου την πρώτη φορά.Όπως και με το να αναφέρεσαι στην υποστήριξη ΜΟΝΟ με την διεύθυνση που δημιούργησες τον λογαριασμό σου.Ας αναφέρουμε και ένα παράδειγμα! Ας πούμε πως δημιούργησες έναν παίκτη με τα εξής στοιχεία:
Ονομα:----- , Κωδικός:----- , email:--@gmail.com
Αν εσύ αλλάξεις την διεύθυνσή σου σε --@Hotmail.com, στην υποστήριξη θα απευθύνεσαι με την διέυθυνση --@gmail.com και όχι με την νέα σου διεύθυνση. Για αυτό και πολλές φορές δεν λαμβάνεται απαντήσεις από την υποστίριξη, και πολλοί έχουν παράπονα , αλλά δεν έχουν δίκιο!
Για αυτό αν κάποιος ας πούμε σου δώσει έναν παίχτη επειδή τάχα θα το παρατήσει , μην περιμένεις να μπορείς να παίρνεις και βοήθεια και από την υποστήριξη αν σου τύχει κάποιο πρόβλημα! Πολλοί κιόλας έχουν χάσει παίχτες οι οποίοι δεν ήταν καν δικοί τους!

Αυτά μέχρι τώρα!! Αν θες να μιλήσουμε για κάτι στείλε εδώ. Πες μου ας πούμε τι θα ήθελες να έχει κάτι το παραπάνο το παιχνίδι ή τι παράπονα έχεις!
Παλιά 04-09-17, 17:52   #4
ApOcALYpSe
Junior Member

Smile ΠΕΡΙΜΕΝΩ

ΟΠΟΙΟΣ ΒΡΕΘΕΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΤΑΙ ΠΩΣ ΕΓΙΝΑ ΑΝΕΝΕΡΓΟΣ!!
Παλιά 13-09-17, 23:33   #5
ApOcALYpSe
Junior Member

Thumbs up

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΨΗΦΟΥΣ.ΟΣΟΙ ΠΙΣΤΟΙ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ.ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΨΗΦΟΥΣ

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ApOcALYpSe : 13-09-17 στις 23:34 Αιτία: ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ ΛΑΘΗ
Παλιά 07-10-17, 23:36   #6
ghost
Senior Member

Προεπιλογή

ΕΛΑ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ!!
Παλιά 07-10-17, 23:37   #7
ghost
Senior Member

Προεπιλογή

ΜΑΝΤΕΨΕ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ
Παλιά 07-10-17, 23:38   #8
ghost
Senior Member

Προεπιλογή

ΕΙΧΑ ΦΑΕΙ ΜΠΑΝ ΞΑΝΑ! ΜΠΑΜ!
Παλιά 09-10-17, 14:21   #9
ApOcALYpSe
Junior Member

Προεπιλογή

Ναι;Πως κι έτσι;
Τέλος Πάντων τώρα που είσαι εδώ έλα να πούμε κάτι ρε,να μιλήσουμε.Εσύ είπαμε είσαι κόσμο 1 σωστά;
Αν έπεσες εκεί η αν παίζεις ποιο είναι το όνομά σου;Η άμα θες ξαναάρχισε είμαι ενεργός εγώ εκεί εγω στον κόσμο 1.Είμαι τερματοφύλακας.Εσύ τί θέση είσαι ή ήσουν;

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ApOcALYpSe : 09-10-17 στις 14:24 Αιτία: ΠΡΟΣΘΕΣΗ ΚΕΙΜΕΝΟΥ
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές